Naturya Bio Goji 125 g

Nejvyšší možná kvalita. Sušené na slunci. Naturya Goji je bohatá na draslík a vitamín C.

Způsob použití: Užívejte kolik chcete. 1 čajová lžička = 5 g.

Skladování: Skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční záření. Minimální trvanlivost do konce: viz. obal.

Bez konzervantů, barviv a dalších aditiv. Vhodné pro vegany, je přirozeně bezlepkový.

Výrobce: Naturya, Bath, BA2 7PQ, UK. Zemědělská produkce mimo EU

O Naturya

Od té doby, co jsme poprvé ochutnali Himalájské Goji bobule a Acai z hlubin Amazonského deštného pralesa, tak v Naturyi klademe superpotraviny do popředí všeho, co děláme. Procestovali jsme téměř celou planetu, abychom nalezli ty nejzdravější potraviny v co možná nejlepší kvalitě. Nikdy neděláme kompromisy na kvalitě našich potravin. Stejně tak je pro nás důležité i to, aby naše produkty byly získávány s úctou k zemi, životnímu prostředí i všem živým bytostem. Jedná se o základní hodnoty, kterými se v Naturyi řídíme.

Naše potraviny jsou vyrobeny matkou přírodou, ne laboratoří. Všechny naše superpotraviny je snadné zařadit do jídelníčku a jsou součástí jakéhosi širšího ctnostného kruhu, pro který je důležitý jednoduchost, cesta ke zdraví a dlouhověkost. Snažíme se ve své podstatě nabízet službu, jak lidem, tak všemu živému a planetě. Držíme se naší filozofie se silnou vděčností a pokorou zrozenou z úcty k tomu, co nás přesahuje.

Jsme malá rodinná firma zapálených inovátorů, výzkumníků a technologů, kterým především záleží na tom, co dělají a na lidech, pro které to dělají.