Naturya Bio Maca – prášek 125 g

Nejvyšší možná kvalita. Maca Naturya se pěstuje organicky ve vysoké nadmořské výšce v Peru. Jde o bohatý zdroj vlákniny, minerálů a sacharidů.

 

Živina, látka, potravina nebo kategorie potravin

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Maka

  • Plodnost
  • Sexualita
  • “Hormonální systém – menopauza Zdroj fytoestrogenu “

 

 

 

 

 

 

Způsob použití: Doporučujeme 20 g 1x denně. 1 lžíce = 12 g.

Skladování: Skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční záření. Minimální trvanlivost do konce: viz. obal. Po otevření zkonzumujte do 1 měsíce.

Bez konzervantů, barviv a dalších aditiv. Vhodné pro vegany, výrobek je Kosher a je přirozeně bezlepkový.

Výrobce: Naturya, Bath, BA2 7PQ, UK. Zemědělská produkce mimo EU

O Naturya

Od té doby, co jsme poprvé ochutnali Himalájské Goji bobule a Acai z hlubin Amazonského deštného pralesa, tak v Naturyi klademe superpotraviny do popředí všeho, co děláme. Procestovali jsme téměř celou planetu, abychom nalezli ty nejzdravější potraviny v co možná nejlepší kvalitě. Nikdy neděláme kompromisy na kvalitě našich potravin. Stejně tak je pro nás důležité i to, aby naše produkty byly získávány s úctou k zemi, životnímu prostředí i všem živým bytostem. Jedná se o základní hodnoty, kterými se v Naturyi řídíme.

Naše potraviny jsou vyrobeny matkou přírodou, ne laboratoří. Všechny naše superpotraviny je snadné zařadit do jídelníčku a jsou součástí jakéhosi širšího ctnostného kruhu, pro který je důležitý jednoduchost, cesta ke zdraví a dlouhověkost. Snažíme se ve své podstatě nabízet službu, jak lidem, tak všemu živému a planetě. Držíme se naší filozofie se silnou vděčností a pokorou zrozenou z úcty k tomu, co nás přesahuje.

Jsme malá rodinná firma zapálených inovátorů, výzkumníků a technologů, kterým především záleží na tom, co dělají a na lidech, pro které to dělají.